Darmowa dostawa od 199 zł

14 dni na zwrot

Produkty selekcjonowane przez mamę i kosmetologa.

Naturalne mydła w kostkach

Produktów: 22

Naturalne mydła w kostkach, czyli czysta przyjemność!

Naturalne mydła do ciała, które proponujemy, są coraz bardziej popularne. Wybierają je osoby, które chcą dbać o swoją skórę w sposób przyjazny dla środowiska i swojego ciała, ale też ci, dla których jest to po prostu świetny sposób na codzienną delikatną pielęgnację.

Naturalne mydła do ciała w kostkach zawierają składniki pochodzenia roślinnego, takie jak oleje roślinne, masła shea, kokosowe czy oliwne, które nawilżają, odżywiają i pielęgnują skórę w naturalny sposób. Dzięki temu skóra staje się miękka, gładka i promienna. A ponieważ naturalne mydła do ciała działają łagodnie, nie podrażniając skóry i nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej, stanowią dobry wybór dla większości osób – nawet tych o wrażliwej skórze czy skłonności do alergii.

Naturalne mydła w kostkach, które proponujemy, nie zawierają sztucznych barwników, zapachów ani konserwantów – ich wygląd i aromaty to wynik zastosowania naturalnych olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych.

Wybierając naturalne produkty, dbasz o swoją skórę, ale też o przyszłość naszej planety i dobrostan przyszłych pokoleń. Produkcja naturalnych mydeł w kostkach nie wymaga wykorzystania szkodliwych substancji chemicznych, które mogłyby zanieczyścić wody gruntowe i zaszkodzić środowisku naturalnemu. Również ich opakowania są zazwyczaj ekologiczne – biodegradowalne lub nadające się do recyklingu.

Wybierz naturalne mydło w kostce i przekonaj się na własnej skórze (dosłownie!), jak skuteczna, komfortowa i przyjemna może być codzienna kąpiel.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw poniżej swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.

No fields found, please go to settings & save/reset fields