Darmowa dostawa od 199 zł

14 dni na zwrot

Produkty selekcjonowane przez mamę i kosmetologa.

Naturalne kremy z filtrem SPF

Produktów: 4

Naturalne kremy z filtrem SPF, dzięki którym możesz cieszyć się słońcem

Naturalne kremy z filtrem SPF są łagodne dla skóry, a jednocześnie skutecznie chronią ją przed skutkami nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV.  Skrót SPF odnosi się do Sun Protection Factor – współczynnika określającego czas, jaki dodatkowo możemy bezpiecznie przebywać na słońcu dzięki zastosowaniu kremu z danym filtrem. Co to znaczy bezpiecznie? Bez wystąpienia oparzeń. Dermatolodzy i kosmetolodzy rekomendują, aby na co dzień stosować kremy z filtrem SPF co najmniej 30, jednak warto sięgać po silniejsze filtry, zwłaszcza jeśli mamy jasną cerę.

W naszym sklepie znajdziesz naturalne kremy z filtrem SPF 50 i 50+, które zapewniają kompleksową, wysoką ochroną przed promieniowaniem UVA, UVB oraz światłem niebieskim i podczerwonym. Kremy z filtrem SPF chronią przed przebarwieniami i poparzeniami, nie blokują jednak wytwarzania melaniny, która odpowiada za opaleniznę.

Naturalne kremy do opalania z filtrem SPF stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się słońcem, zachowując jednocześnie ochronę przed szkodliwymi promieniami UV.  Są bogate w składniki odżywcze, takie jak oleje roślinne, masła shea, witaminy, antyoksydanty i wiele więcej, które nawilżają, odżywiają i regenerują skórę, zapobiegając jej przesuszeniu i starzeniu się. Dzięki temu skóra jest opalona, a jednocześnie miękka, gładka i promienna.

Co ważne, naturalne kremy z filtrem SPF są wolne od szkodliwych substancji chemicznych, które mogą podrażniać skórę i szkodzić środowisku. Wybierz je, aby bez obaw cieszyć się słońcem!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw poniżej swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.

No fields found, please go to settings & save/reset fields