Darmowa dostawa od 199 zł

14 dni na zwrot

Produkty selekcjonowane przez mamę i kosmetologa.

Naturalne chusteczki jednorazowe do pielęgnacji dzieci

Produktów: 1

Delikatna pielęgnacja dziecka z naturalnymi chusteczkami jednorazowymi

Szukasz alternatywy dla konwencjonalnych jednorazowych chusteczek do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci? W naszej ofercie znajdziesz chusteczki naturalne, które są ekologiczne i kompostowalne – chusteczkę po użyciu możesz wyrzucić do kompostownika, gdzie ulegnie biodegradacji, a puste opakowanie do śmieci segregowanych (jest ono recyklowane).

Naturalne chusteczki jednorazowe do pielęgnacji dzieci, które są dostępne w naszym sklepie, mogą być bezpiecznie używane już od pierwszego dnia życia dziecka. Są w taki sposób nawilżone, aby skutecznie oczyszczać i odświeżać skórę, nie pozostawiając jej jednak zbyt tłustą czy mokrą – ale też nie przesuszać. Mają przy tym subtelny zapach. Mogą być używane do oczyszczania, nawilżania i ochrony delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci w różnych sytuacjach – do codziennej higieny, zwłaszcza podczas zmiany pieluszek, ale też do oczyszczania twarzy i rąk po posiłkach lub zabawie na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzają się też w podróży – proponowane przez nas naturalne chusteczki są wygodne i pomagają zadbać o higienę dziecka w każdej sytuacji.

Naturalne chusteczki jednorazowe, wolne od agresywnych chemikaliów, zapewniają delikatną pielęgnację, dbając o potrzeby wrażliwej skóry dziecka. Zobacz, jakie kompostowalne chusteczki nawilżane do pielęgnacji dzieci i niemowląt mamy w naszej ofercie i wybierz ekologiczny, wegański produkt!

Dołącz do listy oczekujących Zostaw poniżej swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.

No fields found, please go to settings & save/reset fields