Darmowa dostawa od 199 zł

14 dni na zwrot

Produkty selekcjonowane przez mamę i kosmetologa.

Beba

Produktów: 2

Beba – włoskie kosmetyki naturalne

Marka Beba to włoski producent kosmetyków pochodzący z Toskanii, konkretnie z Livorno. Od ponad piętnastu lat specjalizuje się w dziedzinie kosmetyków naturalnych i bio-wellness, tworząc linie produktów biologicznych wysokiej jakości i wydajności. Beba wyróżnia się na rynku dzięki swojemu podejściu do naturalności i ekologii.

Produkty Beba charakteryzują się wysokim stopniem naturalności, co potwierdzają składniki widoczne na etykietach. W ich kompozycji znajdują się świeże, autentyczne surowce, które nigdy nie są liofilizowane. Dodatkowo, marka posiada certyfikat BIO z QCertificazioni (AIAB), co gwarantuje bezpieczeństwo i jakość produktów.

Beba zdecydowanie unika stosowania szkodliwych środków chemicznych, takich jak chemiczne środki powierzchniowo czynne, sztuczne zapachy oraz inne składniki potencjalnie szkodliwe dla zdrowia człowieka. Wszystkie produkty są wytwarzane we Włoszech, z najlepszych surowców, wybranych z najwyższym szacunkiem dla natury i zgodnie z tradycją.

Misja firmy Beba koncentruje się na szerzeniu dobrego samopoczucia, harmonii i piękna, łącząc tradycję i innowację. Wierzą w naturę i wartość tradycji, a także w znaczenie innowacji. Działania marki są kierowane na promowanie zdrowia i opieki w naturalny sposób, poprzez wspieranie nauki uprawy roślin i wydobywania ich składników aktywnych w poszanowaniu natury organicznej. Firma stawia na budowanie trwałych relacji z pracownikami i klientami, przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu swojej działalności na ekosystem i wybieraniu metod pracy, które szanują godność człowieka.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw poniżej swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.