Darmowa dostawa od 199 zł

14 dni na zwrot

Produkty selekcjonowane przez mamę i kosmetologa.

Eco Cosmetics

Produktów: 3

Wegańskie i naturalne kosmetyki prosto z niemiec od Eco Cosmetics

Eco Cosmetics to niemiecka marka kosmetyków naturalnych, która zadebiutowała w 2004 roku, stając się pierwszą firmą w Niemczech z certyfikowanymi kosmetykami naturalnymi według standardów ECOCERT. Założona w 1993 roku, marka ta specjalizuje się w tworzeniu produktów, które są w 100% naturalne, oparte na składnikach roślinnych i pozyskiwanych w sposób ekologiczny.

Firma Eco Cosmetics przywiązuje dużą wagę do środowiska, wykorzystując energię z własnych kolektorów słonecznych oraz wodę źródlaną z pobliskiego rezerwatu przyrody do produkcji swoich kosmetyków. W ich ofercie znajdują się produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, w tym delikatne kosmetyki dla niemowląt i dzieci, a także produkty do higieny jamy ustnej.

Znamienna dla marki jest również dbałość o jakość i bezpieczeństwo kosmetyków, które powstają bez testów na zwierzętach i są wolne od szkodliwych składników. Eco Cosmetics oferuje szeroką gamę produktów, w tym balsamy do ciała, emulsje przeciwsłoneczne, kremy anti-aging, a także produkty do pielęgnacji włosów, w tym szampony zawierające ekstrakty roślinne.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw poniżej swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.

No fields found, please go to settings & save/reset fields