Darmowa dostawa od 199 zł

14 dni na zwrot

Produkty selekcjonowane przez mamę i kosmetologa.

Pierpaoli - Baby Anthyllis ZERO

Produktów: 5

Baby Anthyllis ZERO, bezpieczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt

Baby Anthyllis ZERO to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dla delikatnej skóry Twojego maluszka. W nazwie marki kryje się przesłanie – ZERO sztucznych zapachów, które mogłyby potencjalnie zaszkodzić skórze dziecka. Ale to nie wszystko, ponieważ ZERO oznacza także opakowania wolne od plastiku. Każdy produkt dostępny jest w szklanej butelce, co nie tylko podkreśla nasze zobowiązanie do bezpieczeństwa, ale także pozwala Ci aktywnie uczestniczyć w redukcji produkcji tworzyw sztucznych.

Baby Anthyllis ZERO to nie tylko obietnica, to rzeczywistość oparta na składnikach naturalnych w ponad 99%. Wśród nich znajdziesz prebiotyki, które wspierają naturalny płaszcz ochronny skóry Twojego dziecka. Dzięki temu unikalnemu składowi, organizm malucha jest efektywnie chroniony przed atakiem drobnoustrojów i groźnych bakterii z otoczenia.

Wybierając ZERO, nie tylko dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka, ale również aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska poprzez eliminację plastiku z opakowań. To więcej niż tylko marka – to świadomy wybór dla dobra Twojego malucha i planety.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw poniżej swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.