Darmowa dostawa od 199 zł

14 dni na zwrot

Produkty selekcjonowane przez mamę i kosmetologa.

Toofruit

Produktów: 27

Toofruit, kosmetyki naturalne i organiczne dla dorosłych i dzieci

Toofruit, renomowana marka z Francji, specjalizuje się w tworzeniu delikatnych środków higieny dla młodzieży przed okresem dojrzewania. Wszystkie oferowane produkty opierają się na starannie wyselekcjonowanych naturalnych i organicznych ekstraktach pochodzących z owoców. Z myślą o wrażliwej skórze dzieci, Toofruit skomponował produkty, które nie tylko efektywnie spełniają swoją funkcję, ale również są łagodne i bezpieczne.

Unikalne połączenie naturalnych składników sprawia, że produkty Toofruit nie tylko pielęgnują, ale także kuszą zmysły najmłodszych. Dzieci czerpią radość z korzystania z produktów, których nie tylko zapach, ale także smak, pobudza z radością z codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Bezpieczeństwo produktów zostało potwierdzone certyfikatami Ecocert i Cosmebio, co świadczy o ich zgodności z normami ekologicznymi i organicznymi. To gwarancja, że każdy produkt tej marki nie tylko dba o zdrowie skóry dziecka, ale również respektuje i chroni środowisko naturalne. Toofruit to więcej niż tylko marka – to troska o najmłodszych, połączona z pasją do naturalnej pielęgnacji.

Dołącz do listy oczekujących Zostaw poniżej swój adres e-mail. Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie.